ŠKOLNÍ KUCHYNĚ

Školní kuchyně se nachází přímo v budově mateřské školy. Připravuje se zde celodenní strava pro děti a zaměstnance naší mateřské školy. Výdej obědů probíhá v kuchyňkách jednotlivých tříd.

Připravovaná strava je v souladu se zdravou výživou bohatou na ovoce, zeleninu, různé druhy masa a mléčných výrobků, tmavé pečivo atd. Dětem tak nabízíme jednak jídla tradiční, ale i pokrmy, které se v běžném domácím jídelníčku nevyskytují. Děti tak mají možnost ochutnat i to, co „maminky doma nevaří":

Tak dobrou chuť nám všem

ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY

Stravu lze přihlásit a odhlásit pouze den předem nejpozději do 13.00 hodin do sešitu v šatně dětí nebo telefonicky u vedoucí ŠJ na telefonní číslo 519 426 573 (na tomto čísle funguje také nepřetržitě záznamník), mobil: 736 437 150 nebo na e-mail: [email protected]

Odpolední svačinku je třeba odhlásit také den předem do 13.00 hodin. Svačiny se domů nevydávají.

Děkujeme za pochopení. Vedení MŠ