Jídelna - MŠ Pohořelice

ŠKOLNÍ KUCHYNĚ

Školní kuchyně se nachází přímo v budově mateřské školy. Připravuje se zde celodenní strava pro děti a zaměstnance naší mateřské školy. Výdej obědů probíhá v kuchyňkách jednotlivých tříd.

Připravovaná strava je v souladu se zdravou výživou bohatou na ovoce, zeleninu, různé druhy masa a mléčných výrobků, tmavé pečivo atd. Dětem tak nabízíme jednak jídla tradiční, ale i pokrmy, které se v běžném domácím jídelníčku nevyskytují. Děti tak mají možnost ochutnat i to, co „maminky doma nevaří":

Tak dobrou chuť nám všem

ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY

Stravu lze přihlásit a odhlásit pouze den předem nejpozději do 13.00 hodin do sešitu v šatně dětí nebo telefonicky u vedoucí ŠJ na telefonní číslo 519 426 573 (na tomto čísle funguje také nepřetržitě záznamník), mobil: 736 437 150 nebo na e-mail: [email protected]

Nově od 1. 9. 2020 nabízíme rodičům možnost odhlašování stravy přes internet.

Informace ke stravování

Odpolední svačinku je třeba odhlásit také den předem do 13.00 hodin. Svačiny se domů nevydávají.

Děkujeme za pochopení. Vedení MŠ