projekty2

EDULAB - PROGRAM PODPORY DIGITALIZACE ŠKOL

Realizátorem Programu podpory digitalizace škol 2014/2015 je nezisková organizace EDUkační LABoratoř | EDULAB ve spolupráci s Kontem BARIÉRY a dalšími partnery.

LEGROCONSULT

Projekt v programu OPVK. V tomto projektu jsme byli sice pouhými účastníky, ale i přesto měl pro naši mateřskou školu velký přínos. Pedagogičtí pracovníci se proškolili v klíčových oblastech profesního růstu. Měli jsme možnost navštívit předškolní zařízení v dalších evropských zemích. Předali jsme si zkušenosti s mateřskými školami ze západních Čech. Měli jsme také možnost podívat se do mateřských školek, které fungují na základě alternativních programů (Montessori, lesní školky apod.).

GOODYEAR BEZPEČNÁ ŠKOLKA

Shrnutí aktivit, které používáme v naší mateřské škole „Veselé království“ k výuce dopravní výchovy a způsoby, kterými poučujeme děti o bezpečnosti pohybu v silničním provozu......(viz Číst dál).

UNIVERZITA LEKTORŮ NA ICV MENDELU

Záměrem projektu Univerzita lektorů je podpora dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ, pedagogických pracovníků MŠ a vedoucích/řídících pracovníků MŠ.

PEZ Sportujeme rádi

Díky účasti v této výtvarné soutěži se naší mateřské škole podařilo získat výtvarné vybavení v hodnotě 1.000,- Kč a také nám tato firma předala dárkové balíčky pro děti se sladkostmi PEZ. Děti si je vyzvedly na podzimní dýňákovské akci.

Zároveň nám firma poskytla v pravý okamžik materiály, které nabádají děti ke sportovním aktivitám. Od roku 2016 pravidelně každý den v každé třídě cvičíme a učíme se správnému držení těla.

SUN CE TRADING PRAGUE s.r.o.

Dárky pro nově zapsané děti.

Firma SunCe nás zapojila do svého projektu, ve kterém jsme pro nové děti získali LEGO hračku a další reklamní předměty.

OPERAČNÍ PROGRAM VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST

PLAY-DOH Akademy

Zapojením do tohoto projektu se nám podařilo získat výtvarný materiál pro děti.

Bez uzlíčku na jazýčku

Rozvojový program Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2015

Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

1 2   > >>