BROUČCI

nezkazíme legraci,
společně zpíváme,
do rytmu si tleskáme.

Tento školní rok navštěvuje naši logopedickou třídu 14 dětí.
Ve třídě jsou vytvořeny podmínky pro skupinovou integraci dětí i prostor pro individuální rozvoj komunikačních schopností a dovedností.

Naše třída se nachází v novém komplexu MŠ. V přední části je prostor se stolečky a židličkami na stolování a na praktické a výtvarné činnosti. V zadní části je koberec, který slouží jako hrací plocha a prostor k odpočinku. Tento prostor je členitý, děti zde mají vytvořený kuchyňský koutek, koutek „mazlíčka“ a koutek se skluzavkou nově i „koutek s interaktivní tabulí“. Třída má samostatnou šatnu a samostatné hygienické zařízení.

Děti mají ve třídě hračky, stavebnice a nepřeberné množství didaktických pomůcek, které jsou umístěny tak, aby si je děti mohly vybírat na základě vlastního rozhodnutí a zájmu. Dětské výtvory vystavujeme na nástěnce v šatně.

Budeme vést děti k tomu, aby ve třídě panovala přátelská atmosféra a všichni se snažili dodržovat společně dohodnutá pravidla. U dětí rozvíjíme samostatnost, zdravé sebevědomí, kolegialitu a tvořivost. Při naší práci respektujeme osobnost dítěte a dodržujeme zásady individuálního přístupu.

Ať je teplo nebo zima,
v naší třídě je vždy prima!

TŘÍDNÍ UČITELKY:

• Mgr. et Mgr. Vladimíra Kamenská - logopedka