Motýlci - MŠ Pohořelice

Motýlci

Třída motýlků je ve školním roce 2020/21 nově otevřenou třídou naší MŠ. Je věkově heterogenní, poměr dívek a chlapců je vyrovnaný. Počet dětí je oproti jiným třídám nižší s ohledem na prostorovou kapacitu, což nám zároveň umožňuje se dětem věnovat ještě více individuálně.

Třída se nachází v přízemí budovy B. Děti a rodiče chodí do třídy skrze prostornou šatnu, kde má každé dítě svoji skříňku na oblečení. Prostory se dělí na hernu, která slouží taktéž jako lehárna v době odpočinku a jídelní část se stolky a židličkami, kde mají děti během dopoledních hodin k dispozici také nabídku výtvarných činností. V rámci edukačních aktivit, které vycházejí ze školního vzdělávacího programu, se snažíme dětem zábavnou formou předat co nejvíce znalostí a motivovat je ke zdokonalování různých dovedností.

TŘÍDNÍ UČITELKY:

• Kristýna Slámová
  • Eva Tomanová
  • Bc. Helena Kloudová, DiS.