TYGŘÍCI - MŠ Pohořelice

TYGŘÍCI

VÍTÁME VÁS U TYGŘÍKŮ

My jsme Tygříci, kamarádi, my zpíváme si zvesela a máme se rádi!

Ano, to jsme my, třída Tygříků, která se nachází v přízemí v zadní části budovy mateřské školy na ulici Hybešova. Naše třída je vybavena dětským moderním nábytkem, je prostorná, krásně barevná, plná hraček a pomůcek, které využíváme k rozvíjení a vzdělávání dětí. Velkou výhodou v naší třídě je ložnice, kde má každý své stálé místo k odpočinku.

Zajímá vás, co všechno děláme? Každý den si hrajeme, cvičíme, zpíváme, kreslíme a učíme se. Nejvíce se nám líbí na naší krásné zahradě, kde běháme, sportujeme a využíváme spoustu zajímavých herních prvků. Aby se nám spolu dobře žilo, jako v jedné velké rodině, navzájem si pomáháme, chováme se k sobě hezky, snažíme se dodržovat pravidla, na kterých jsme se společně domluvili. Někdy si pozveme na návštěvu i naše rodiče, se kterými něco tvoříme, vyrábíme nebo podnikáme výpravy do blízkého okolí.

TŘÍDNÍ UČITELKY:

• Helena Šotnarová